Soekodu.ee Energiamärgis Termograafia Energiaaudit Täiendkoolitus Kontakt Lugemist
Termograafia Hooned Elektriseadmed Tööstusseadmed Hinnakiri Tehtud tööd Probleeme
Termograafia
 
Infrapuna kaamerat võib kasutada elektrivôrkude vigade otsimiseks ja nende korrashoiu kontrollimiseks. Infrapuna kaamera abil on muuhulgas võimalik avastada ka vigased isolatsioonid ning ülekuumenenud transformaatorid elektrijaotusvõrgus. Termograafiline

Lõtvunud elektriühendused, mis vajavad pingutamist; laagrid, milles on suurenenud hõõrdetakistus; vigased mootorid, reduktorid, transformaatorid, isolaatorid jne. - kõigi vajalike sõlmede võimalikud defektid saab kiiresti ja hõlpsalt avastada vaid lihtsa ülevaatuse käigus termoviisoriga.
pildistamine hõlbustab olulisel määral mehhaaniliste ning elektriliste seadmete diagnostikat. Ilma tööprotsessi katkestamata ning seadmeid demonteerimata on võimalik leida sõlmed, mis küll veel funktsioneerivad, kuid juba ilmutavad väsimise märke.
 
Töid teostab vastava koolituse läbinud spetsialist. Kasutame radiomeetrilist infrapunakaamerat FLIR SYSTEMS ThermaCAM E45.
 
Ülekuumenenud kontakt
   Copyright © 2006 Rosenberg Energeetika OÜ  -  Aadress: Begoonia 3, 74001, Viimsi vald  -  Tel: (+372) 50 48 422  -  E-post: info@soekodu.ee